Forum prorevo.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marcin J.
2011-05-15, 20:23
Dlaczego strona tak się nazywa??
Autor Wiadomość
normandy
[Usunięty]

Wysłany: 2011-05-15, 19:33   Dlaczego strona tak się nazywa??

Witam Zbieracie składki na stronę i na tor ciekawe dlaczego ile u was jezdzielo trexxusw.
A zwłaszcza revo strona ma nazwe prorevo. Mieszkam obok toru i wiem a bieżąco.Poco zbieracie na tor pieniądze.Na co koparki hehe. Żałośni jesteście nie wieźcie im nie dajcie się złudzić.
Wynajem Koparki u wodociągów kosztuje 1 l wódki wiem na pewno starczy pójść tam gdzie kopią i przyjadą i zrobią to co trzeba.A zresztą można samemu. Dużo ludzi wolało by kopać samemu niż dać wam 20 zł na tor.Znam masę ludzi mieszkających koło Marklowic a nie chcą jeździć z wami. Maja własne tory prywatne i jakoś o nich nie wiecie dlaczego ?? bo jesteście głupi. Kolega był u was starym modelem co miał 9 lat i wyśniliście go.Chłopak tak się załam ze już nie jeździ. Powiem wam jedno W warszawie sa tory i jak się coś komuś zepsuje nawet w 9 letnim medalu to ludzie mówią ze maja części w domu i daj a za darmo to jest koalicja.Ludzie Chcą pomagać a nie dawać kasę byle komu . Budowa toru nic nie kosztuje jest ich wile w Gliwicach 3 w Rybniku 1 w Rydułtowach 1. Wszystkie nie oficjale. I jest lepiej niż u was. Kolega jedząc z aparatura HPI został wyproszony z toru dlatego iż maił ten sam kwarc to kolega co przyjechał po nim. Nie każdego stać na pake 2.4 GHz. Co wy nato???

Odpowiedz do tematu